آب و هوای پنانگ

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

آب و هوای پنانگ

Weather Penang

جزیره پنانگ مثل سایر نقاط مالزی از آب و هوای گرم استوایی برخوردار است. با وجود جزیره بودن،درجه حرارت آن اغلب بالاتر از خود مالزیست و دمای آن در روز به 35 درجه سانتیگراد می رسد . به طور کلی، درجه حرارت آن بین 29 تا 35 درجه در روز و بین 26 تا 29 درجه در شب است آب و هوای پنانگ هم مانند دیگر شهرهای مالزی غیره قابل پیش بینی می باشد پس با شرکت در تور مالزی می توانید از آب و هوای این جزیره زیبا لذت ببرید.
آب و هوای پنانگ

آب و هوای پنانگ

http://malaysia12.com/بازدیدکنندگان پنانگ می توانند در بیشتر روزهای سال از نور خورشید بهره ببرند و در دوره ی بادهای موسمی مانسون شاهد باران های شدید باشند. مرطوب ترین دوره از ماه آوریل تا می و از اکتبر تا نوامبر هستند.تور جزیره پنانگ جزیره‌ی شگفتی‌هاست. سواحل ماسه‌ای طلایی، نخل‌های لاغر و بلند، جنگل‌های استوایی، حیوانات، پرنده‌ها و میوه‌های جورواجورش، همه و همه کنار هم قرار گرفته‌اند که مروارید مشرق‌زمین را بسازند.

 

http://malaysia12.com/ آب و هوای استوایی پنانگ در تمام طول سال گرم است و دمای آن در حدود 31 تا 32 درجه می باشد. هرچند گاهی باران های سیل آسایی در طول سال می بارد، اما معمولا ماه های آوریل، می، آگست، سپتامبر و اکتبر پرباران ترین ماه ها هستند. مسافران پنانگ حول و حوش کریسمس، سال نو و سال نوی چینی که می‌افتد اواخر ژانویه یا اوایل فوریه بیشترند.آب و هوای پنانگ تقریباً تمام سال گرم و مرطوب است و باران‌هایی دارد که گاهی سه دقیقه طول می‌کشند و بعضی روزهای زمستان، یک روز کامل، داغ ترین ماههای سال ژوئن تا آگوست هستند.

Weather Penang

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×