آب و هوای کوالالامپور

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

آب و هوای کوالالامپور

Weather in Kuala Lumpur

گرما و شرجی بودن عادت آب و هوای مالزی در كل است، با شب‌هایی كه به ندرت دما به زیر ۲۰ درجه سانتی‌كراد می‌رسد و در بیشتر روزها دما به بالای ۳۰ درجه سانتی‌گراد نیز صعود می‌كند. پس زیاد به دنبال بهترین فصل كوالالامپور نباشید زمان بارندگی‌ها در کوالالامپور متغییر و در طول سال پراكنده است اگر تور مالزی را انتخاب کردید می توانید به کوالالامپور بروید و از آب وهوای کوالالامپور لذت ببرید.

weather_1-clipمتوسط دمای هوای کوالالامپور نیز در طول سال ٢٧+ درجه سانتیگراد است بهتر است در روزهایی که در کوالالامپور مستقر هستید در صورت بارش باران از امکان سرپوشیده بازدید کنید ( مثلا آکواریوم و مراکز خرید و بازدید از برج پتروناس و مخابراتی ) و از سایر جاذبه ها در روزهای آفتابی دیدن کنید.

آب و هوای کوالالامپور

آب و هوای کوالالامپور

Weather (2) بارش باران در طول روز بسیار دیده می شود و داشتن چتر و لباس مقاوم در برابر باران هم تاکید می شود ولی نیازی به لباس گرم در هیچ فصلی نیست و حتی در مناطق مرتفع و کوهستانی هم نیازی به لباس گرم نیست.بارش باران هم بطور متناوب می باشد چه بسا در روز کاملا آفتابی به ناگهان بارش باران شدیدی را داشته باشیم که به سرعت قطع می شود و یا بلعکس بارانی که بارش آن تا چندین روز ادامه خواهد یافت.

http://malaysia12.com/

آب و هوای کوالالامپور

weather_1-clip_1فصل اصلی بارندگی این کشور بین ماه نوامبر و فوریه (آبان تا اسفند) بوده در حالیکه  ماه آگوست ( مرداد) مرطوب ترین زمان سال می باشد پس نتیجه میگیریم که آب و هوای کوالالامپور غیره قابل پیش بینی است پس توصیه می شود با خود چتر به همراه داشته باشید.

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×