بهترین زمان سفر به کشور مالزی

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

اگر میخواهید تور مالزی را انتخاب کنید،داشتن اطلاعاتی از شرایط آب و هوای مالزی برایتان مفید خواهد بود و به این وسیله می توانید تشخیص دهید که بهترین وقت سفر به مالزی ، چه زمانی ست؟مالزی یکی از کشورهای توریستی جهان ست که از طرف شمال با تایلند، از طرف جنوب با سنگاپور و از غرب، با اندونزی همسایه است.

بهترین زمان مسافرت به مالزی

بهترین زمان مسافرت به مالزی

مالزی یک کشور استوایی است و رطوبت هوا در اغلب ماه های سال بالا است.عمده اختلاف دمایی موجود در این کشور به دلیل وجود اختلاف ارتفاع در سزمین های کوهستانی جنوب غربی و وزش بادهای موسمی شمال شرقی است.در طول سال معمولا درجه حرارت هوا بالا و به طور متوسط حدود 27 درجه سانتیگراد می باشد.

بهترين زمان برای سفر به مالزی

بهترين زمان برای سفر به مالزی

مالزی دارای آب و هوایی نسبتا گرم ،بارانی و مرطوب می باشد برخلاف کشورمان ایران که در آن می توانید 4 فصل بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان را به خوبی حس کنید ، کشور مالزی در تمام مدت سال دارای آب و هوای یکنواختی است , یا به عبارت دیگر مالزی کلا یک فصل دارد.

برای رفتن به مالزی دو بازه زمانی بیشتر رونق دارد: یکی از آن ها از ابتدای دسامبر شروع شده و تا پایان ژانویه ادامه دارد که تعطیلات سال نو میلادی و همچنین چینی است و دومی در ماه های ژوئن ،جولای و آگوست بوده که در این زمان بیشتر مسافران از خاورمیانه هستند.در بیشتر کشورها تعطیلات مدارس در این ماه هاست و زمان مناسبی برای سفر می باشد . اواخر سپتامبر تا دسامبر مالزی بسیار خلوت و آرام می باشد و می توانید براحتی از دیدنی ها و تفریحات مالزی لذت ببرید.

بهترین زمان سفر به مالزی برای خرید

بهترین زمان سفر به مالزی برای خرید

کشور مالزی در ماه های اکتبر و نوامبر که میزان بارش باران به 270 میلیمتر می رسد، با بارانی ترین ماه سال روبرو ست پس به شما پیشنهاد میکنیم که حتما چتر و لباس گرم به همراه داشته باشید و ماه ژانویه با 180 میلیمتر بارش، خشک ترین ماه سال در مالزی است.

بهترین زمان مسافرت به مالزی و سنگاپور

بهترین زمان مسافرت به مالزی و سنگاپور

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×