ده جزیره زیبای مالزی + عکس

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

ده جزیره زیبای مالزی

کشور مالزی بخاطر بسیاری از جزایر عجیب و غریب،  سواحل خیره کننده و جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری و فرهنگ های مختلف وجالب معروفه خیلی از این جزایر در حال حاضر به دلیل آب های شفاف و صخره های مرجانی رنگارنگ،نقطه ای جالب و محبوب برای غواصی میتونه باشه…ولی خب با این حال جزایر مالزی فقط بخاطر نقاط غواصی زیبا یا سواحل معروف نیستن،تو این مطلب میتونید روستاهای استعماری ، معابد زیبا ، استراحتگاه های شگفت انگیز را ببینید.

 

1. سیپادان (Sipadan):

سیپادان نزدیکای سواحل شرقی جزیره بورنئو ، مالزی قرار داره و افسانه ای بین غواصان متخصصه.این منطقه پر از گونه های عجیب و غریب ماهی های رنگارنگ خوشگل،لاک پشت های دریایی و انواع کوسه ها ست. اخیرا، سیپادان جز منطقه ی حفاظت شده شده و در حال حاظر تمام استراحتگاه های این جزیره تعطیله. با این حال غواصان هنوز اجازه دارن ولی اونا با قایق  داخل و خارج از خشکی اصلی و جزایر دیگر عبور می کنن. زمینه عالی برای کشف سیپادان ، جزیره مابوله که محل قرار گرفتن چند هتل سطح بالا و چند هتل ارزان قیمته.

http://malaysia12.com

malaysia12.com

2. پولا مابول (Pulau Mabul):

مابول یک جزیره کوچیک تو سواحل شرقی مالزیه که سواحلی زیبا از درختای نارگیل، شن و ماسه ی نرم و سفید و آب های فیروزه ای در آن دیده میشه و یکی از بهترین نقطه های جهان برای غواصی ست.همچنین این جزیره یکی از متمرکزترین ذخایر موجودات کوچیک دریایی در جهان است.در اینجا گردشگران تور مالزی به راحتی میتونن برای دیدن جاذبه هایی مثله روستاهای سنتی با کلبه های کاهگلی،در اطراف جزیره قدم بزنند.

malaysia12.com

malaysia12.com

3. پولا تیومن (Pulau Tioman):

پولا تیومن یا تیومان ، توسط بعضی از افراد به عنوان یکی از زیباترین جزایر جهان در نظر گرفته شده. اگرچه این جزیره یکی از مهم ترین جزایر تجاری توسعه یافته مالزیه، ولی هنوز هم بسیاری از زیبایی های طبیعی و حیات وحش خودشو که شامل سوسمارها میشه حفظ کرده. از اونجایی که این جزیره توسط صخره های مرجانی احاطه شده ،مرکزی عالی برای غواصی میتونه باشه. در اینجا گردشگران تور مالزی میتونن از جنگل ها، شنا زیر آبشارها،دیدن مزرعه لاک پشت ها و تجربه کردن فرهنگ های محلی در روستاهای سنتی لذت ببرن.

malaysia12.com

malaysia12.com

4. لنکاوی (Langkawi):

این جزیره بهترین و شناخته شده ترین مقصد برای تعطیلات در مالزیه که یکی از مجمع الجزایر از 99 جزیره مالزی در دریای آندامانه. این جزایر در نزدیکی مرز تایلند و در دریای آندمان واقع شدن. تاالان بزرگترین جزایر ، جزیره پالائو لنکاوی با جمعیت حدود 65000 نفر،تنها جزیره مسکونی نزدیک پولا توباست. لنکاوی به همراه بسیاری از مناظر متنوع از ساحل ها، کوه ها، جنگل های انبوه، و تالاب ها،عالی ترین چیزها را برای دیدنبه گردشگرا ارائه میده. فعالیت های دوستداشتی در اینجا، سوار شدن تراموای برقی ، و قدم زدن بر روی پل آسمان برای دیدن مناظر باورنکردنی می باشد. گانانگ رایا نزدیک بلندترین قله لنکاوی قرار داره که ویژگی های یک هتل راحت، رستوران ها و برج های پر زرق و برق را در اوج خودش داره. خیلی از جاذبه های گردشگری مثله، زمین های برنج لامن پادی، آکواریوم های داخلی در زیر آب، و روستاهای شرقی که در آن گردشگران میتونند از نمایش فرهنگ ها، تماشای مارگیرها و فیل سواری لذت ببرند، در اینجا وجود داره.

malaysia12.com

malaysia12.com

5. پولا تنگول (Pulau Tenggol):

تنگول که یکی از جالب ترین دیدنی های مالزی به گردشگران حس بودن در جزیره خصوصی خودشونو را میده. این جزیره به طوری سنتی غیر مسکونی ولی  در حال حاظر چندتا هتل داره. سواحل سفید و درخشان زیبای تنگول، توسط جنگل های استوایی زمرد رنگ احاطه شده.این جزیره کوچیک، توسط ماهی گیرا و غواصا به مکانی ارزشمند تبدیل شده.

malaysia12.com

malaysia12.com

پنانگ (Penang):

پنانگ از لحاظ تاریخی به دلیل موقعیت مهمش  تو مسیر تجارت دریایی ، به عنوان مروارید شرق در نظر گرفته میشه و یک جزیره ی بزرگ و رنگارنگه که توسط فرهنگ های مختلف ، میراث و غذاهای مشهور مالزی شکل گرفته.کارهایی که تو اینجا باید انجام بشه، قدم زدن یا کالسکه سواری در اطراف جورج تاون تاریخی و دیدن ساختمان های استعماریش، دیدن قصرهای باشکوه و زیبا، معابد دوست داشتنی و هتل های چشمگیر،است. گردشگرا فعالیت های زیادی مثله خرید عالی، آشپزی تا اسب سواری تو ساحل، عکاسی تو معبد مارها، سواری با تراموای برقی، را تجربه میکنن.

 

malaysia12.com

malaysia12.com

پالو کاپاس (Pulau Kapas):

در حدود 6 کیلومتری ساحل مرانگ ، جزیره کاپاس قرار داره. (پالو کاپاس یعنی جزیره پنبه ای)این اسم با توجه به  سواحل سفید و نرم این جزیره توسط مردم محلی به آن داده شده .غواصان به خاطر آب های آروم و زیبا که مملو از انواع موجودات دریایی که داره ، از این جزیره دیدن می کنن.

malaysia12.com

malaysia12.com

پالو پانگکور (Pulau Pangkor):

پالو پانگکور یا پنگکور (به معنی جزیره زیبا) یک جزیره بسیار زیباست که اکثر توریست ها اونو برای فضای آرام و سواحل سفید رنگش انتخاب می کنن گردشگرا میتونن از جاذبه های گشت و گذار مثله معبد چینی فو لین کنگ ، معبد کالی امان ، و باقی مانده های یک قلعه هلندی لذت ببرن. فعالیت های برای اوقات فراغت در اینجا زیاد انجام میشه، مثله قایقرانی، جت اسکی، کوه پیمایی و شنا در شب بین پلانکتون های آبی درخشان خیلی زیباست.

malaysia12.com

malaysia12.com/

ردانگ (Redang):

این جزیره یکی از بزرگترین جزایر  تو سواحل شرقی مالزی که برای سواحل شن و ماسه  سفید و آب های زلال و شفافش ، محبوبه صخره های مرجانی ، محلی برای گونه های مختلف مثله ماهی نمو ، بچه کوسه و چتر دریایی هست که ردانگ را تبدیل به نقطه ای محبوب برای غواصا کرده.گردشگرانی که به غواصی علاقه دارن هیچ کمبود تجهیزاتی را در اینجا نمی بینن.

malaysia12.com

malaysia12.com

جزایر پرهنتیان (Perhentian):

جزایر پرهنتیان نزدیکای سواحل شمال شرقی مالزی ، نه خیلی دور از مرز تایلند قرار دارن. دو جزیره اصلی اون، پرهنتیان بسار ( پرهنتیان بزرگ) و پرهنتیان کسیل (پرهنتیان کوچک) هستند. این دو جزیره بعضی از زیباترین سواحل مالزی و غواصی عالی با محل اقامت ارزون داره . همچنین گردشگران میتونن لذت قدم زدن تو جنگل های استوایی که  اکثره از زمین های جزیره را پوشونده  را تجربه کنن.

malaysia12.com

malaysia12.com

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×