ساحل باتو فرينگي پنانگ و عکس

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

ساحل باتو فرينگي پنانگ

Penang Batu Ferringhi Beach

مراکز تفریحی مالزی می تواند به طرز عجیبی شما را مسحور کند.معروف ترین ساحل پنانگ ، ساحل باتو فرینگی پنانگ است ساحل باتو فرینگی با داشتن صخره های کوچک و بزرگ از زیباترین سواحل محسوب میشود باتو فرینگی مشهورترین خط ساحلی پنانگ است.از اواسط دهه 70 تا اوایل دهه 90 ،این ساحل شاهد ساخت و ساز های گسترده هتل ها یکی پس از دیگری بوده است یک ساحل بسیار زیباست و با وجود اینکه تمیزترین دریای مالزی نیست.ساحل با وجود تعداد زیاد توریست تور مالزی همواره تمیز نگهداشته شده است.
malaysia12.com

ساحل باتو فرينگي پنانگ

malaysia12.comباتو فرینگی یکی از دیدنی های پنانگ و قدمتی دیرینه در محل اقامت ساحلی دارد ضمن اینکه منظره و سرسبزی آن در کنار توسعه و ساخت هتل و رستوران های متعدد بر ارزش آن افزوده است هتل های آن بسیار بسیار زنده و پرشور است ضمن اینکه در نزدیکی آنها بازارهای شبانه خیابانی وجود دارد.هتل ها در بعضی زمان ها دارای نرخ پایین هستند که شما میتوانید از آن استفاده کرده و چند روز در آنجا اقامت کنید.

malaysia12.com

ساحل باتو فرينگي پنانگ

malaysia12.com

ساحل باتو فرينگي پنانگ

malaysia12.comمعروف ترين ساحل پنانگ بحساب می آید که در امتداد جاده ساحلي شمال-غرب جورج تاون واقع شده است و مملو از تفرجگاه هايي با استانداردهاي بين المللي است.با غروب خورشيد، بازارهاي رو باز برپا مي شوند که در آن همه چيز از عتيقه هاي تزئيني تا سوغاتي هاي مالزی به فروش مي رسند و فضاي شاد و زنده اي را به باتو فرينگي هديه مي کنند .کافه های ساحلی نیز که از چوب و حصیر ساخته شده اند،آب میوه های استوایی می فروشند که رنگ و مزه ای هوس انگیز دارند

malaysia12.com

ساحل باتو فرينگي پنانگ

malaysia12.comبه تماشاي هنرمندان محلي بنشينيد وقتي آنها هنر ظريف ساخت صنايع دستي و طراحي روي پارچه را به نمايش مي گذارند. درحاليکه از ورزش هاي هيجان انگيز آبي از موج سواري گرفته تا قايقراني لذت مي بريد، در ساحل آفتاب بگيريد يا استراحت کنيد. چتربازي را امتحان کنيد و از تماشاي منظره ساحل از بالا لذت ببريد.بهترین گزینه برای رفتن از باتو فرینگی به جورج تاون و بازگشتن از آنجا تاکسی است. تعداد اتوبوس ها کم است و برای دوچرخه یا موتور سواری نیز راه بسیار دور و هوا بسیار گرم است.

malaysia12.com

ساحل باتو فرينگي پنانگ

جهت کسب اطلاعات بیشتر از دیدنی های مالزی با این شماره 88548853 تماس بگیرید.

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×