غار باتو کیو کوالالامپور و عکس

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

 غار باتو کیو کوالالامپور

 Batu Caves in Kuala Lumpur

یکی‌ از مراکز توریستی مالزی، غار باتو کیو یا غارمیمونها است.این مکان از اماکن مقدس هندو هاست با پله های بسیار و منظره زیبا با یک مجسمه بزرگ از الهه ای هندو و چند معبد کوچک.این غار که در سال 1881 میلادی به وسیله یک جستجوگر آمریکایی کشف شد،در شمال شهر کوالالامپور و درحدود 13 کیلومتری مرکز آن واقع گردیده.این مکان در طول دوران استعمار به عنوان یک منطقه تفریحی و پس از آن مخفیگاهی برای کمونیست ها بود و امروزه به عنوان محل مهمی برای عبادت،پرستش و تجمع هندوها است.
http://malaysia12.com/

غار باتو کیو کوالالامپور

http://malaysia12.com/جاذبه گردشگری غار Batu واقع در شهر کوالالامپور و محله ی Batu Caves میباشد که با شرکت در تور مالزی می توانید می توانید از این مکان دیدن کنید این غار در 13km تپه سنگ آهک در شمال کوالالامپور واقع شده است این غار محلی مقدس برای هندوان در مالزی به شمار می رود. این تپه، که دارای یک سری از غارها و معابد است. این غار نام خود را از رودخانه Sungai باتو، که در گذشته در آن جریان داشته گرفته است.

http://malaysia12.com/

غار باتو کیو کوالالامپور

http://malaysia12.com/ این غار بعنوان یکی از دیدنی های کوالالامپور شامل 3 غار اصلی و یک غار کوچک می شود. و از سنگ آهک بوده که 400 متر ارتفاع و طول آن به بیش از 100 می رسد از Golden Triangle شما با تاکسی و یا اتوبوس خط 11 می توانید به راحتی به این محل برسید.وقتی به این محل می رسید تعداد زیادی میمون به استقبال شما می آیند. اگر شما سر راه بادام زمینی و  موز خریده باشید آنها به قصد گرفتن آنها به شما نزدیک می شوند. شما باید از 272 پله بالا بروید تا غار مقدس و باستانی Batu می رساند.

http://malaysia12.com/

غار باتو کیو کوالالامپور

http://malaysia12.com/ اتوبوس ها هر نیم ساعت یکبار از  Lebuh Pudu  به طرف غار حرکت می کنند که این سفر کوتاه 45 دقیقه طول می کشد این معبد به دلیل نزدیکی به تپه.ها و مجموعه غارهای اطرافش و نزدیکی به رودخانه باتو که در پشت این تپه واقع شده.است، به معبد غارهای باتو شهرت دارد این معبد یکی از معروفترین معابد دین هندو در خارج از کشور هندوستان می.باشد. سالانه بیش از ۱٫۵ میلیون نفر از این معبد دیدین می.کنند که از این رو این معبد را به یکی از پر بازدیدترین اماکن مذهبی جهان بدل کرده است.ساعت بازدید 7 صبح تا 9 شب است.

http://malaysia12.com/

غار باتو کیو کوالالامپور

http://malaysia12.com/تاریخچه غار باتو

غارهای باتو بعنوان یکی از دیدنی های مالزی توسط K. Thamboosamy Pillai (تامبوسمی پلای) تاجر هندی به عنوان محل عبادت پیشنهاد شد. او در سال 1890 ورودی برای غار اصلی ایجاد و آنرا به معبد اختصاص داد یک مجسمه عظیم پروردگار مورگان به ارتفاع 42.7 متر نیز در جلوی غار اصلی نصب گردید.این بلندترین مجسمه پروردگار Murugan در جهان است. پلای همچنین در سال 1892 مجسمه Sri Mahamariamman و murti (مجسمه وقف) را نصب کرد، ، به همین مناسبت ، جشن تایپوسام (Thaipusam) در ماه تامیل تایلندی ( اواخر ماه ژانویه / اوایل فوریه) در این مکان هرساله برگزار میشود.

http://malaysia12.com/

غار باتو کیو کوالالامپور

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×