بهترین زمان حراج در مالزی را بدانیم!

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

دلایل زیادی برای انتخاب تور مالزی وجود دارد، از جمله بازدید از دیدنی های مالزی که شامل آثار تاریخی و موزه های متعدد می شود ،تجربه تفریحات مالزی که بسیار متنوع و برای همه سنین هستند و یا خرید از مراکز خرید مالزی که لذتی وصف ناشدنی دارد و شما می توانید در این مراکز به شعبه های برندهای معروف دنیا دسترسی داشته باشید.اما از آنجا که حراج های مالزی بسیار مشهورند افراد زیادی مایلند تور خود را در بازه زمان حراج در مالزی انتخاب کنند تا از حراجی های مالزی بهره مند شوند.

فصل حراج های مالزی

فصل حراج های مالزی

در کشور مالزی برخی از مارک های معروف برای هر فصل خود ،طرح های جدیدی دارند ،بنابراین در روزهای پایانی هر فصل حراج می زنند و اقلام فصل گذشته را با قیمت مناسب و حداقل عرضه می کنند.البته برخی از مارک ها نیز سال را به دو قسمت تقسیم میکنند و در پایان هر نیمه حراج می زنند.در کشور مالزی هم در پایان سال (از نوامبر تا دسامبر) به تمامی اجناس فروشگاه ها،مراکز خرید و دیگر مراکز خرده فروشی تخفیف ویژه ای می خورد که محدود به شهر خاصی نیست ،پس به هرکدام از شهرهای توریستی مالزی که بروید،می توانید از حراجی های مالزی بهره مند شوید.

زمان حراج مالزی

زمان حراج مالزی

فصل حراج لباس در مالزی در روزهای 18 و 19 ماه ژوئن برگزار می شود و در این دو روز مردم می توانند پوشاک مردانه و زنانه را با 70 درصد تخفیف خریداری کنند و ساعات حراج لباس در مالزی از ساعت 12 ظهر تا 10 شب می باشد البته نباید عیدهای مختلف و روز های مهم در فرهنگ مردم مالزی را نادیده گرفت که بهانه ای برای برپایی حراج است.ماه رمضان ،روز عید فطر،روز کریسمس،جشنواره خرید مالزی و عید چینی ها از مهم ترین زمانهای حراج در مالزی است.

فصل حراج در مالزی

فصل حراج در مالزی

جشنواره خرید مالزی که هرساله به مدت دوماه برگزار می شود فرصت مناسبی ست برای اینکه اجناس را با قیمت پایین خریداری کنیم.در تاریخ جشنواره خرید مالزی می توان خرید ارزان در مالزی را تجربه کرد و از برنامه‌های مفرح و مهیج مانند کنسرت در مالزی لذت ببرید.تمامی مراکز خرید مالزی اجناس متنوع از لباس تا لوازم برقی و خوراکی را با قیمت‌های استثنایی و کیفیت بالا به شما می دهد و زمان حراج زمستانی در مالزی از 1 دسامبر تا 15 ژانویه می باشد.

بهترین زمان حراج در مالزی را بدانیم!

بهترین زمان حراج در مالزی را بدانیم!

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×