موزه تاریخ سنگاپور و عکس

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

موزه تاریخ سنگاپور

 History Museum Singapore

در موزه تاریخ سنگاپور مي توانيد وقايعي را که از قرن چهاردهم سبب شکل گيري سنگاپور تا کنون رخ داده را دنبال کنيد.موزه تاریخ بعنوان یکی از دیدنی های سنگاپور به مانند شهر فرنگي است که در آن فرهنگ و تاريخ غني مردم سنگاپور ، ريشه اجدادي و تعدد مذهبي و نژادي و جنگ ها ونزاع هاي تاريخي ملت سنگاپور را کشف مي کنيد با شرکت در تور مالزی سنگاپور جواهرات و طلاهاي متعلق به قرن چهاردهم که مربوط به دوران قبل از استعمار سنگاپور است را مشاهده کنيد.

http://malaysia12.com/

موزه تاریخ سنگاپور

http://malaysia12.com/موزه ملی سنگاپور یکی از چهار موزه در سنگاپور می باشد سه موزه دیگر عبارتند از موزه تمدن آسیایی،موزه قدیمی تانو مدرسه نان و موزه هنر سنگاپور است.موزه ملی سنگاپور، كه موزه تاریخ سنگاپور نیز نامیده می‌شود،بیش از 120 سال پیش در سنگاپور تاسیس شده است و همچنان بزرگترین و قدیمی ترین موزه سنگاپور می باشد  و ردپای دودمان خود را از شخص رفلز، كه بنیان سنگاپور را در سال ۱۸۲۳ پایه‌ریزی كرد، دنبال كرده و مجموعه‌هایی گیرا از فرهنگ منطقه، تاریخ و صنایع آن را گردآوری نموده است این موزه نه تنها نمایشگر اشیاء تاریخی، بلكه برگزاركننده جشن‌ها و برنامه‌های فرهنگی گوناگونی نیز هست.

http://malaysia12.com/

موزه تاریخ سنگاپور

http://malaysia12.com/موزه ملی سنگاپور در کشور سنگاپور،قدیمی ترین موزه در این کشور است. تاریخ تاسیس این موزه به سال 1849 برمی گردد مه در آن هنگام  بخشی از کتابخانه مرکزی کشور سنگاپور بود.پس از جابجایی های مکرر، موزه ملی سنگاپور به محل کنونی خود درجاده استمفورد در سال 1887 منتقل شد.در این موزه بر موضوعات مربوط به تاریخ سنگاپور تمرکز دارد و در سال 1965 ، موزه ملی سنگاپور نامگذاری شد هرچند که برای مدت کوتاهی بین سال های 1993 تا 2006 ، آن را موزه تاریخ سنگاپور نامیدند اما دوباره به نام کنونی خود برگشت .

http://malaysia12.com/

موزه تاریخ سنگاپور

http://malaysia12.com/معماری این موزه به سبک نئو پالادیان و رنسانس است و  شامل دو بلوک مستطیل شکل موازی،با گنبدی در مقابل ساختمان می باشد.  این موزه بعد از یک دوره مرمت سه و نیمه ساله مجددا در تاریخ 2 دسامبر 2006 گشایش یافت. این موزه برای داشتن مجموعه های نفیس و به خصوص مجموعه های قوم نگاری جنوب شرقی آسیا به خصوص مالایاها در قبل از جنگ جهانی مشهور بوده است.

http://malaysia12.com/

موزه تاریخ سنگاپور

http://malaysia12.com/

موزه تاریخ سنگاپور

جهت اطلاع از دیدنی های مالزی و تور مالزی با این شماره 43674367 تماس بگیرید.

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×