پارک مرلیون سنگاپور و عکس

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

پارک مرلیون سنگاپور

Park Mrlyvn

سنگاپور یکی از کشورهای ساحل دار و زیبا در همسایگی مالزی است که ایرانی ها این کشور را بسیار دوست دارند چرا که طبیعت بسیار بکری دارد. یکی از نمونه های جاذبه های گردشگری در این مکان این است که به پارک های طبیعی بروید و لحظاتی را در آن جا بیارامید!یکی از بهترین مراکز تفریحی سنگاپور که تا کنون گردشگرها به آن علاقه نشان داده اند جایی جز پارک مرلیون نیست. این پارک که در سال ۱۸۲۱ ساخته شده است از قدیمی ترین پارک هایی است که می توانید در سنگاپور پیدا کنید.از طرفی باید به عنوان جاذبه به ساختمان آن دقت کرد. برای بازدید از این مکان زیبا می توانید در تور مالزی سنگاپور ما شرکت کنید.
http://malaysia12.com

پارک مرلیون سنگاپور

http://malaysia12.comزمانی که این محل قصد افتتاح شدن داشت میزان زیادی اجناس ارزان قیمت از چین وارد سنگاپور کردند و در این محل برای فروش انتخاب شد. این افراد در کنار رودخانه ای در سنگاپور به نام Telok Ayer ساکن شدند و شاهد بازگشایی و فروش اجناس بودند.مشخصه بارز این پارک همان شیری است که از دهانش آب بیرون می ریزد و به ذهن همه می ماند.مجسمه مرلیون به عنوان سمبل سنگاپور شناخته می شود، شکل یک شیر با بدن ماهی می باشد. این مجسمه نمایانگر تلفیقی از نام قدیمی و نام جدید سنگاپور است. نام قدیم این کشور “تماسک (Temasek)” به معنی شهر دریایی و نام جدید این کشور “سنگاپور” به معنای شهر شیرها می باشد.

http://malaysia12.com

پارک مرلیون سنگاپور

http://malaysia12.comارتفاع مجسمه سیمانی مرلیون 8.6 متر و وزن آن حدود 40 تن است که با صفحات چینی سفید رنگ پوشیده شده است. این مجسمه ابتدا در دهانه رود سنگاپور قرار داشت ولی پس از ساخت پل اسپلانید (Esplanade Bridge) در سال 1997 و از بین رفتن دید مناسب مجسمه، در سال 2002 آن را به محل فعلی اش در کنار خلیج مارینا (Marina Bay) انتقال دادند.در مجموع در حال حاضر 5 مجسمه مرلیون در کشور سنگاپور قرار دارد که اولین نمونه آن درست در پشت همین مجسمه اصلی و با ارتفاع 2 متر می باشد. بزرگترین نمونه این مجسمه ها نیز در جزیره سنتوزا قرار دارد که 37 متر ارتفاع دارد.

http://malaysia12.com

پارک مرلیون سنگاپور

http://malaysia12.comفضای کلی پارک مرلیون که به عنوان یکی از معروفترین جاذبه های گردشگری سنگاپور شناخته می شود، 2500 متر می باشد که با توجه به قرار گیری اش در کنار خلیج مارینا منظره زیبایی را تحت پوشش خود قرار داده است. بازدید از این پارک رایگان است و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز به آن مراجعه نمایید.

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×