بزرگترین چرخ و فلک دنیا در سنگاپور + عکس

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

بزرگترین چرخ و فلک دنیا در سنگاپور

Ferris wheel Singapore

وقتی صحبت از دید متفاوت به محیط اطرافمونه این سوال به مغزمون خطور میکنه که آیا تاکنون در عین هیجان مناظر زیر پای خود را تماشا کرده اید؟ برای تجربه چنین حسی باید سوار این چرخ‌ و فلک‌های بزرگ بشین و چند دقیقه از زمین کنده شوید بعد میتونین زمین را طوری دیگه ببینین .همانطور که از تیترش پیداس یکی از بزرگترین چرخ و فلک های دنیا در سنگاپور ساخته شده .حتما برید و سوار شید اصلا هم ترس نداره چون داخل اتاقک های شیشه ای کاملا بسته ای هستید صندلی داره و میتونید داخلش راه برید و اینور و اونور رو نگاه کنید.

http://malaysia12.com/

بزرگترین چرخ و فلک دنیا در سنگاپور

http://malaysia12.com/در گوشه و کنار دنیا بلندی های بیشماری وجود داره و از جمله آنها می توان به برج ویلیز در شیکاگو یا ساختمان امپراتور در نیویورک سیتی یا همین برج میلاد خودمان اشاره کرد. اما چرخ‌ و فلک‌ بلند و تماشای شهر از بالای این اسباب بازی چرخان لذت دیگری داره یکی از این چرخ و فلک های دنیا تو سنگاپور جا گرفته که جزو بهترین دیدنی های سنگاپور محسوب میشه چرخ و فلک عظیم سنگاپور از سال ۲۰۰۸ شروع به فعالیت کرد و ساخت آن ۵/۲ سال به طول انجامید. این چرخ و فلک از ۲۸ کپسول مجهز به تهویه مطبوع تشکیل شده که هر کدام می توانند ۲۸ مسافر را در خود جای دهند.

http://malaysia12.com/

چرخ و فلک سنگاپور

http://malaysia12.com/ ارتفاع چرخ و فلک سنگاپور ۱۶۵ متره (ارتفاع اين چرخ به اندازه يك برج 45 طبقه هست) که بعد از های رولر ۱۶۷ متری در لاس وگاس مرتفع ترین چرخ و فلک دنیا می باشد.این چرخ و فلک در مجاورت ساحل خلیج مارینا در منطقه ای به نام مارینا پرومناد قرار گرفته است و چشم انداز خوبی برا مسافرین تور مالزی و همچنین نسبت به مرکز شهر و جزایر باتام، بینتان، جوهور و مالزی داره .این چرخ و فلک با همکاری شرکت های آروپ و میتسوبیشی ساخته شده است. کل فضای در نظر گرفته شده برای ساخت این مجموعه ۳۳۷۰۰ متر مربع و فضای ساختمانی آن ۱۶۰۰۰ متر مربع هست و سالانه ظرفیت پذیرش ۳/۷ میلیون نفر را داره یک چرخش کامل چرخ و فلک ۳۲ دقیقه طول میکشه.

http://malaysia12.com/

چرخ و فلک سنگاپور

http://malaysia12.com/چرخ و فلک ابتدا وقتی از مارینا سنتر به آن نگاه می کردید، خلاف جهت عقربه های ساعت می چرخید اما به پیشنهاد اساتید فنگ شویی از ۴ آگوست ۲۰۰۸ جهت چرخش آن برعکس شد.ساختمان ترمینال چرخ و فلک از سه طبقه شامل فضاهای تجاری، فروشگاه ها، رستوران ها و سالن تئاتر الهام گرفته از تئاترهای یونانی تشکیل شده است.چشم انداز مجموعه بسیار زیباست و یک باغ جنگل های استوایی در آن قرار داره یک پارکینگ با گنجایش ۴۰ اتوبوس و ۳۰۰ خودرو در فضای پشت مجموعه قرار داره در این مجموعه امکانات کاملی برای معلولین در نظر گرفته شده است.

http://malaysia12.com/

چرخ و فلک سنگاپور

 

http://malaysia12.com/ اطلاعات عظیم ترین چرخ و فلک دنیا در سنگاپور

  • آدرس چرخ و فلک سنگاپور : 30 Raffles Ave, Singapore 039803
  • تلفن چرخ و فلک سنگاپور : 3311 6333 65 00
  • ساعت کاری چرخ و فلک سنگاپور :8:30 الی 10:30 شب

http://malaysia12.com/

بزرگترین چرخ و فلک دنیا در سنگاپور

http://malaysia12.com/

عظیم ترین چرخ و فلک دنیا در سنگاپور

http://malaysia12.com/

عظیم ترین چرخ و فلک دنیا در سنگاپور

امیدوارم از این مطلب استفاده کافی را برده باشین جهت کسب اطلاعات بیشتر از دیگر دیدنی های مالزی با این شماره 43674367 تماس بگیرین در ضمن نظرتون را یادتون نره برام بفرستین.

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×