برجایا هیل کوالالامپور – berjaya hills kualalumpur

برجایا هیل کوالالامپور

یکی از دیدنی های کوالالامپور که در تور مالزی ، توجه گردشگران زیادی را به خود جلب می کند ، برجایا هیل کوالالامپور است . این منطقه بسیار زیبا که هیچ وقت خالی از گردش گر نیست ، یک دهکده رومانتیک با خانه های زیبا است . برجایا هیل تلفیقی از چندین فرهنگ دنیا می باشد که حدود یک ساعت با شهر فوق العاده ی کوالالامپور فاصله دارد .

برجایا هیل کوالالامپور
برجایا هیل کوالالامپور

برجایا هیل کوالالامپور بیش از ۸۰۰ هکتار وسعت دارد و ارتفاع آن از سطح تا دریا ۸۰۰ متر نیز می سد. محلی های مالزی آن را بوکیت تینگی می نامند ، همچنین به دهکده فرانسوی ها نیز در بین مردم دنیا مشهور شده است . اصلی ترین جاذبه برجایا هیل دهکده ای به سبک فرانسوی (Colmar Tropicale ) مشابه دهکده کولمار ( Colmar ) قرن ۱۸ میلادی در فرانسه است .

برجایا هیل کوالالامپور
برجایا هیل کوالالامپور

کمی بالاتر از محله ی فرانسوی ها دهکده ژاپنی واقع شده که الهام گرفته از بوداییان ژاپن است . جاذبه دیگر در همین نزیدیکی ها چشمه معدنی چاتیاو (Chateau ) می باشد، همچنین هتلی به سبک فرانسوی و چشمه آب معدنی که از روی یک قلعه قرون وسطای قرن ۱۸ در فرانسه با ظرفت در طراحی ساخته شده است. تنها راه رسیدن به برجابا هیل استفاده از خودرو است که می توانید از خوردروی  شخصی تان ، مینی ون ها با ظرفیت ۷ نفر و یا حتی اتوبوس استفاده کرد .

برجایا هیل کوالالامپور
برجایا هیل کوالالامپور

اتوبوس هاز مخصوص برجایا هیل معمولا از میدان اصلی تایمز اسکوئر همان یا KL Plaza به سمت برجایا هیل که از بهترین و فراموش نشدنی ترین دیدنی های مالزی ست ، حرکت می کنند اما این را نیز هرگز فراموش نکنید که آخر هفته ها و روز های تعطیل برجایا هیل به دلیل محبوبیت بین المللی اش بسیار شلوغ می شود، پس اگر به دنبال جای خلوتی برای استراحت و یا حتی تفریح در مالزی می گردید مسافرت به بلندی های برجابا در این روزها توصیه نمی شود .

برجایا هیل کوالالامپور
برجایا هیل کوالالامپور

Save

تور مالزی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *