باغ بای دی بای سنگاپور

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

باغ گاردنز بای دی بی هنر معماری بینظیری را به نمایش می گذارد که در تور مالزی نباید آن را فراموش کرد نام این باغ به معنی باغ های خلیج است. یک پارک طبیعی با مساحتی برابر با 101 هکتار که در سال 2005 افتتاح شده است.

 

باغ گاردنز بای د بی یکی  جاهای دیدنی سنگاپور است که از سه باغ و فضاهای گنبدی شکل تشکیل شده است باغ مرکزی ، باغ شرقی ، باغ جنوبی (بزرگترین باغ با مساحت 54 هکتار میباشد. باغ جنوبی که  بزرگترین باغ این مجموعه است دارای درختان غول پیکری با ارتفاع 9 تا 16 طبقه است. ‏بازدیدکنندگان می توانند به طبقات بالای این درختان مصنوعی رفته و نمایی از باغ را از دید پرندگان ببینند.

مجموعه بزرگی از کافه و رستوران های بین المللی نیز در مجموعه گاردنز بای دی بی وجود دارد. در این پارک به احساسی همچون قدم زدن در یک سرزمین افسانه ای مدرن خواهید رسید.

یکی از منحصر به فردترین جاهای دیدنی سنگاپور و هم چنین این پارک جاییست که جنگل ابر نامیده می شود که کوهیست با ارتفاع 35 متر که در مه و ‏فضای سرسبز پوشیده شده است و دارای بلندترین آبشار سرپوشیده دنیا می باشد ، در اینجا شما می توانید گیاهان مختلفی را بیابید ‏که در ارتفاع 2000 متری از آب در مناطق گرمسیری رشد می کنند. ‏ ‏ ‏ ‏‏

این پارک زیبا علاوه بر تمام تفریحات و زیبایی هایی که در فضای باز دارد دارای فضای سرپوشیده بسیار زیبایی نیز می باشد. ‏در این محوطه انواع غذاخوری ها و کافه رستوران ها برای استراحت بازدیدکنندگان وجود دارد. ‏ ‏ ‏ ‏ ‏‏اگر در سفر خود به سنگاپور گاردنز بای دی بی را ندیده اید باید حتما یک بار دیگر به این شهر سفر کنید، این مکان رویایی است.

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×