دژ کورنواليس در پنانگ

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

در داخل دژ کورنواليس پنانگ مالزی مي توانيد برخي از ساختارهاي اصلي که بيش از يک قرن پيش ساخته شده اند را مشاهده کنيد، از جمله يک کليساي کوچک، سلول هاي زندان، انبار مهمات منطقه، چراغ بندر که زماني براي علامت دادن به کشتي هاي ورودي استفاده مي شد.

چوب پرچم اصلي و چندين توپ قديمي برنز، که يکي از آنها توپ هلندي است به نام سري رامباي مربوط به سال 1603. يک نکته جالب درباره سري رامباي وجود دارد.اگر در تور مالزی شرکت کردید و به شهر پنانگ مالزی سفر کردید سری هم به دژ کورنواليس پنانگ مالزی که یکی از پربازدیدترین مکان های پنانگ مالزی می باشد بزنید.

دژ کورنواليس پنانگ مالزی در نزديکي اسپلاناده، مجاور ساعت يادبود ويکتوريا واقع شده است. ديوارهاي دژ، به ارتفاع 10 فوت، به شکل ستاره بنا شده اند. تقريبا 10 دقيقه طول مي کشد تا پيرامون اين دژ را طي کنيد.امروزه اين محل تاريخي که به طور خصوصي اداره مي شود محل موردعلاقه بازديدکنندگان است.

اين محل مجهز به کيوسک اطلاعات گردشگري، يک کافه، آمفي تئاتر رو باز، يک گالري هنري، مرکز فروش سوغاتي و نيز راهنماهايي است که مي توانند تمام نقاط دژ را به شما نشان بدهند و شما را با تاريخچه اين دژ آشنا کنند.

جالب است بدانید نام این دژ که از دیدنیهای پنانگ مالزی محسوب میشود از نام فرماندار کل بنگال در اواخر دهه 1700، چارلز کورنواليس، گرفته شده است و اين دژ يکي از جالبترين مناطق تاريخي در پنانگ به شمار مي رود.

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×