تله کابین لنکاوی

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

وقتی صحبت از مالزی باشد باید منتظر چیز های عجیب و غریب بود.در این کشور و شهرهای توریستی این کشور جاذبه های گردشگری بی نظیری برای مسافران تور مالزی فراهم شده است .یکی از این جاذبه ها که در سال 2003 افتتاح گردیده است تله کابین نام دارد.تله کابین در شهر توریستی لنکاوی و در فاصله 40 کیلومتری شهر Kuah واقع شده است.

تله کابین لنکاوی

تله کابین لنکاوی

تله کابین لنکاوی

تله کابین لنکاوی

ارتفاع تله کابین لنکاوی 2079 متر از سطح زمین است و در هر ساعت 700 نفر از این تله کابین برای حمل و نقل استفاده میکنند.در اطراف این تله کابین مراکز تفریحی و خرید بسیاری برای گردشگران عزیز تدارک دیده شده است.توریست ها با استفاده از تله کابین می توانید به بالای کوه مات سینکانگ بروید و از آنجا جنگل ها، جزایر کوچک و آبشار های لنکاوی را مشاهده کنید در ضمن این تله کابین از ایمنی بالایی برخوردار می باشد پس نگران نباشید.

تله کابین در جزیره لنکاوی

تله کابین در جزیره لنکاوی

قبل از اینکه تله کابین شروع به حرکت کند، درب هایش به طور خودکار بسته می‌شوند. یک پنجره کوچک در بالای کابین قرار دارد که به عنوان تهویه عمل می کند، دو قسمت نیز برای سوار شدن به آن در نظر گرفته شده است.در بخش اول مسافران به ایستگاه وسط برده می شوند و بخش دوم توریست ها را به ایستگاه بالا می برد. همچنین، مسافران در بخش اول شدیدترین شیب در جهان را به میزان 42 درجه تجربه می کنند، به محض اینکه گوندولا شروع به حرکت می‌کند، کاهش دما را احساس می کنید پس پیشنهاد می کنیم یک لباس گرم همراه خود داشته باشید.

تله کابین در لنکاوی

تله کابین در لنکاوی

تله کابین لنکاوی

تله کابین لنکاوی

تله کابین لنکاوی

تله کابین لنکاوی

گردشگران عزیز، این تله کابین بعنوان یکی از مشهورترین دیدنی های لنکاوی امکانات متنوعی را به همراه دارد که فقط با رفتن به آنجا می توانید از تمامی این امکانات بهره برده و لذت ببرید ،برای همین ما این مطلب را خلاصه کردیم و در اختیارتان قرار داده ایم.

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×