جاذبه های توریستی لنکاوی

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

جاذبه های توریستی لنکاوی

لنکاوي مجمع الجزايري تشکل شده از حدود صد جزيره است و در نقطه اي که تنگه مالاکا با آبهاي درياهاي آندامان برخورد مي کنه واقع شده،جواهر کده که رسما با نام لنکاوي شناخته ميشه،تو سواحل شمال غربي مالزي قرار داره.خیلی از جزاير لنکاوي از جنگل هاي انبوه پوشيده شده و غير مسکوني هستن. در روزگاران کهن اون وقتا اين جنگل ها بخاطر تودرتو بودن مکان هاي مناسبي براي دزدان دريايي به شمار مي رفتن.

  روستای شرقی: تو خلیج بورائو میتونید دهکده ی شرقی لنکاوی را مشاهده کنین. این دهکده نمونه ای از قدیمی ترین روستا های شرقیه که جاذبه ی توریستی مهمی به شمار میره. تو این محل میتونید از رستوران های مختلف دیدن کنید و از صرف غذای روستایی لذت ببرین. رویداد های گردشگری این روستا شامل رام کنندهای مارها، مراسم شعبده‌بازی، اجرای موسیقی‌های زنده‌ی محلی، کف‌بینی(فالگیری)، نقاشی و کایت بازیه.تو این دهکده از جذاب‌ترین تفریح های لنکاوی مثله فیل‌سواری خیلی لذت بخشه.

باغ شالیزارهای برنج لامان: این باغ های زیبا تو قسمت شمالی ساحل دیدنی سنانگ قرار داره. تو این محل میتونید تاریخچه ی شالیکاری در جاهای مختلفو بشناسید. تصاویری که تو باغ موزه وجود داره بیانگر فرهنگ شالیکاریه.(این باغ برنج واقعا یکی از بهترین جاذبه های لنکاوی).رستوران این محل مکان ویژه ای برای سرو انواع غذاها با برنجه .

آبشارهای تلاگا توجو یا هفت چشمه: نام این آبشار از هفت برکه طبیعی که در مسیر اون شکل گرفته شده، برگرفته شده. تو افسانه ها اومده،تو این برکه ها پریان بسیاری به جنب و جوش و بازی می پردازن.تو این برکه ها میتونید شنا کنید و از صخره های بینا اون ها به پایین سُر بخورین سرسره بازی کنین .

  پارک دریایی پالائو پایار: پارک دریایی پالائو پایار یکی از پارک های مشهور و معروف در لنکاوی مالزیه که ازی 4جزیره تشکیل شده. ویژگی بارز این پارک وجود مرجان های دریایی زیبا خوشگله جذابیت جاذبه های لنکاوی رو کامل میکنه . اونایی که عشقه  شنا و اسنورکلینگ و غواصی دارن میتونن از این مکان دیدن کنن  و از تفریحات آن لذت ببرن .

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×