جزایر پرهنتیان

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

 

جزایر پـِرهِنتیان واقع در دریای جنوبی چین و در 19 کیلومتری ایالت ترنگگانو در مالزی غربی و 65 کیلومتری مرز تایلند قرار دارند. پرهنتیان به زبان مالایی به معنای “نقطه‌ی توقف” می باشد، چرا که بیشتر مسافران به این جزیره می‌‌آیند و تا پایان اقامت، چند صباحی را در اینجا سپری می‌کنند. جزایر پرهنتیان در مالزی، یکی از دیدنی های کوالالامپور، از دو جزیره‌ی پرهنتیان کسیل (پرهنتیان کوچک) و پرهنتیان بسار (پرهنتیان بزرگ) تشکیل شده است. هر دوی این جزایر به دلیل داشتن صخره‌های دریایی و آب‌های زلال از شهرت خاصی برخوردار هستند. به علت وجود صخره‌های دریایی و آب‌های شفاف و کریستالی  اطراف آن، این جزایر میزبان طیف گسترده‌ای از مرجان‌ها، لاک‌پشت‌های دریایی، کوسه‌های کوچک و صخره‌ماهی‌ها هستند. اما معمولا مردم برای استراحت کردن و لذت بردن از ساحل به این جزایر زیبا و و دست‌نخورده سفر می‌کنند.

جزایر پرهنتیان

جزایر پرهنتیان

 

مسافرین تور مالزی، دیدار از جزیره پرهنتیان مالزی، بهترین دیدنی های مالزی، را باید درصدر لیست گردش های خود قرار دهند. این مجمع الجزایر با دو جزیره کوچک، در سواحل شمال شرقی مالزی واقع شده و خالی از سکنه است. بنابراین برای کسانی که می خواهند، آرامش را در کنار طبیعت تجربه کنند فضای بسیار مناسبی است.

جاذبه اصلی جزیره پرهنتیان طبیعت بسیار زیبا و بکر آن است و این زیبایی به حدی است. که پرهنتیان را در رده دومین از میان ده جاذبه برتر توریستی مالزی قرار داده است. و توانسته سالانه هزاران گردشگر خارجی را به این جزیره بکشاند. بسیاری از توریست های  اروپایی  و حتی ایالات متحده آمریکا به این جزیره سفر می کنند.تا از جاذبه‌های طبیعی آن مانند:گردش در جنگل، غواصی، شنا در آبهای زیبا و همینطور ماهیگیری استفاده کنند. این موارد از مهم‌ترین کارهایی هستند که توریستها در حین اقامت در این جزیره زیبا می‌توانند از آن لذت ببرند. تمامی این فعالیت‌ها اقتصاد جزیره پرهنتیان را به عنوان برترین جزیره در مالزی به دنیا معرفی کرده است.

جزایر پرهنتیان

جزایر پرهنتیان

به گزارش توریست مالزی، جزیره پرهنتیان در میان توریست‌ها به بهشت استوایی معروف شده است و ساحل زیبا و
جزایر پرهنتیان از مهم‌ترین اماکن گردشگری مالزی هستند و با شن‌های سفید و آب شفاف و آبی سالانه هزاران نفر را به خود می‌کشانند. در این جزیره‌ها هیچ راهی (مگر راه‌های جنگلی آدم‌رو) وجود ندارد و جز چند هتل و مهمانخانه و رستوران خبری از تأسیسات دیگری هم نیست. روستای پرهنتیان در «پرهنتیان کچیل» محل اقامت بومیان است. بندر کوآلا بسوت محلی است که قایق‌های تندرو از آن‌جا عازم این جزایر می‌شوند. در اینجا بهترین امکانات در اختیار گردشگران تور کوالالامپور و تور مالزی قرار داده می شود.

جزایر پرهنتیان

جزایر پرهنتیان

 

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×