پارک ملی تامان نگارا

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

پارک ملی تامان نگارا

تامان نگارا پارک ملی مالزیه و در واقع یک جنگل بزرگه که هفت برابر سنگاپور (حدود ۴۳۴۳ کیلومتر مربع )مساحت داره.کل پارک ناحیه حفاظت شده است و دولت مالزی سعی در حفاظت و تبدیل اون به یک جاذبه توریستی داشته است.

این پارک زیبا و جالب در سه محدودهٔ ایالتی گسترده شده‌:پاهنگ، کلانتانو ترنگانو. این جنگل در ایالت پاهنگ بیشترین وسعتو داره که حدود ۲۴۷۷ کیلومتر مربع میشه. این پارک به یکی از بزرگترین مراکز بوم‌گردی بدل شده‌. جاذبه‌های متنوع زیست‌شناسیو زمین شناسی زیادی تو این محدوده به چشم می‌خوره.malaysia12.com

کوهنوردا از قلل کوالاتاهان و مِراپو (گونونگ تاهان واقع در این پارک بلندترین نقطه تو شبه جزیره مالزین)میتونند به عنوان مقصد کوهنوردی خودشون استفاده کنن. درضمن این پارک جنگلی زیستگاه بعضی از گونه های نادر پستانداران از جمله ببر مالزیایی، میمون خرچنگ خوار، کرگدن سوماترایی، گاو وحشی مالزیایی و فیل آسیاییه.از جمله در این منطقه میشه پرندگانی را مثله آرگوس، مرغ جنگلی قرمز و همچنین به ندرت طاووس مالزیایی پیدا کرد. رودخونه تاهان تو این پارک زیستگاه ماهی حفاظت شده ای به نام مَهسیر مالزیایی است.

malaysia12.comاز جاذبه‌های دیگه این منطقه میشه به پلهای معلقدر جنگل و طولانی ترین پل معلق دنیا، غارهای اطراف و بومی‌نشین‌های منطقه، اشاره کرد.به جرعت میشه گفت این پارک جنگلی یکی از زیباترین دیدنی های مالزی است.

malaysia12.com

و برای اقامت تو این پارک جنگلی زیبا یکی از بهتریناشونو معرفی میکنم همراه با امکاناتش:

هتل موتیارا تامان نگارا تو پارک ملی تامان نگارا که پناهگاه جنگلهای انبوه پاهانگ است واقع شده.این هتل کلیه ویژگی های محل اقامت مطبوع با تراس، مشرف به رودخونه و یا  جنگل و رستوران را برای طیف گسترده ای از فعالیت های ماجراجویانه را فراهم می کنه.گزینه های تفریحی مثله کوه پیمایی جنگل، پیاده روی، کوهنوردی و غارنوردی را میتونین در واین هتل برای میهمانان فراهم کرد،تو رستوران میتونید از غذاهای مالزیایی و بین المللی ،تنقلات و نوشیدنی های با طراوت استفاده کنید.

تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
02143674451
تور مالزی
ویژه بهار 97
7 شب و 8 روز
تماس بگیرید
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از میرعماد، پلاک 191، واحد 2
×